FB pinterest email

25 kwietnia 2013

Czas powiedzieć DZIEŃ DOBRY!

Modne jest teraz prowadzenie swojego bloga, więc postanowiłem nie być gorszy. W końcu jakoś trzeba się temu światu pokazać, prawda? Ale może się najpierw przedstawię. Mamusia dba o moje dobre maniery.
Mam na imię Tobiasz. Urodziłem się w Poznaniu, 22 kwietnia 2010 roku o godzinie 20:08. Mama mówi, że od samego początku pokazuję swój twardy charakterek, bo nie spieszyło mi się na ten świat. Dopiero po 13 dniach od wyznaczonego terminu porodu opuściłem maminy brzuszek, by pojawić się po tej stronie.
Od tego czasu już trochę minęło, bo obecnie mam trzy lata. I jestem z tego dumny.
Mama coś wspomniała, że spodziewają się z Tatą drugiego dzidziusia. Ponoć to też chłopiec. Jeszcze nie potrafię go sobie wyobrazić, ale mam nadzieję, że będzie mnie słuchał. W końcu JA tu będę Starszym Bratem. Co prawda nie do końca rozumiem co to znaczy, ale brzmi dumnie i dostojnie. Nie zamierzam z tego przywileju bycia starszym nie skorzystać raz czy dwa. No może ciut więcej razy.

Z czasem do postów będę dodawał zdjęcia, żebyście mogli mnie lepiej poznać. No dobrze, mojego brata też. Wiem póki co, że ma mieć na imię Tomek. Nie do końca potrafię jeszcze to powiedzieć na głos, ale się staram.

Póki co, jak na pierwszą notkę wystarczy Wam chyba informacji. Trzymajcie się ciepło i do przeczytania niedługo!

~Tobiasz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...